Languages:
Emlak Arama
 • Şehir
  Semt
  Durum
  Türü
  M.Kare
   
  Fiyat
   
   
Kredi Hesaplama
Hizmetlerimiz
Referans Kodu
Banka Kredileri
Özel İlanlar
Hakkımızda
Forum Emlak & Minare İnşaat, Fahrettin Minare tarafından 1989 yılında kuruldu. 28 yıldır güveniniz ve tercihinizle şu anki konumuna geldi. Hedefi ve prensipleri ciddiyet, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, yalansız bir iş düzeni ve ahlaklı çalışmak idi ve kurulduğu günden bu güne prensiplerini koruyarak geldi. İlk günden itibaren yüzlerce mülk içeren çok geniş bir portföy kurdu. Ekibini eğitti, sorumluluk verdi. Gemlik’te bulunan birçok emlak bürosunun tabelasında yazılı olan “…” emlak ve inşaat ibaresini yalnızca tabelada bırakmayıp, Gemlik, Gemsas ve Umurbey’de apartman, çiftlik ve villa inşaatları olmak üzere son derece kaliteli ve lüks binalar imal etti. PROFESYONELLER FARK YARATIR: Forum Emlak & Minare İnşaatın profesyonelliği ve tecrübesi ile her türlü gayrimenkulünüzün alım, satım ya da kiralama yollarından ihtiyacınız olana kolayca ulaşırsınız. Etik ve etkin çalışmaları ile danışmanlarımız gayrimenkul emlak alım - satım ve kiralama standartlarında size maksimum memnuniyet sağlamak için çalışırlar. Forum Emlak & Minare İnşaat gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimizi doğru ve isabetli yönlendirerek kazançlı yatırımlar elde etmeniz için çalışmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığı ve inşaatçılıkta 28 yılın bize verdiği tecrübe ile sizleri en doğru şekilde bilgilendirip, gayrimenkulünüzün değerinde ve doğru olarak işlem görmesini sağlarız, bunu Forum Emlak & Minare İnşaat güvencesi ile yaşayabilirsiniz. Gelecekte de sizlerle olacak, torunlarınıza bile güvenle tavsiye edeceksiniz. Satılık / kiralık konut, işyeri ve her türlü gayrimenkul işlemlerinizin güvenle takip edilmesini arzu ediyorsanız mutlaka bizi arayınız. Mutluluğa açılan kapıda tek adım olan Forum Emlak & Minare İnşaat dünyasına hoş geldiniz. SAYGILARIMIZLA
Misyonumuz
 • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
 • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
 • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
 • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
 • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
 • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
 • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

En Uygun Satılıklar
En Uygun Kiralıklar
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
 Google
 İnternet Reklamları
 Yerel Gazete
 Arkadas Önerisi
Anket Sonuçları
Linkler

En Güncel ve Tarafsız Haber 2on.net'den Takip Edilir  filmizle webtasarım film

Gemlikte Emlakçı Forum Emlak & Minare İnşaat
   
   
 
 Adres Bilgileri
 Firma İsmi  Forum Emlak & Minare İnşaat
 Adres  İstiklal Cad. No 30/A Gemlik - Bursa
 Telefon  0.224.513 42 36 - 0.224.513 42 37
 GSM  05322323655
 Faks  0.224.513 42 36
 E-Posta  info@forumemlak.com
Harita için tıklayınız
 İletişim Formu
 İsim Soyad
 Telefon
 Faks
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu
 
   
 
 Şehir
 Semt
 Durum
 Türü
 Maksimum Fiyat
 İsim Soyad
 Telefon
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu